KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13272395
nr 1327 2395
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Signerad. Akvarell, 31x39 cm
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:28:58
18/5 19:04:40
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar